دانشجو

نام و نام خانوادگی

حمید ملازاده

اساتید

نام و نام خانوادگی

حمید ملازاده

موضوع تدریس

زبان انگلیسی

سن

۳۸

تحصیلات

لیسانس

محل سکونت

تهران

سابقه تدریس

استاد حمید ملازاده متولد ۱۳۵۵ پس از فارغ التحصیلی با رتبه عالی در رشته مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه علامه طباطبائی، فعالیت حرفه ای خود را از سال ۱۳۷۹ در مرکز آموزش زبان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران آغاز کرد.

استاد ملازاده در طی پانزده سال گذشته به تدریس دوره های عمومی و تخصصی زبان انگلیسی در موسسات دولتی و غیردولتی اشتغال داشته و همواره با به روز نگه داشتن دانش انگلیسی خود بهترین سرویسهای آموزشی را به دانشجویان خود ارائه داده است. استاد ملازاده دوره تخصصی ترجمه اسناد و متون را زیرنظر دکتر امیرشاهی در دارترجمه اندیشه گذرانده و همواره به عنوان مترجم همزمان در نمایشگاههای بین المللی داخلی و خارجی حضوری فعال داشته است.

استاد ملازاده در سال ۱۳۹۰ اندوخته تجربیات خود را در زمینه دوره تخصصی آیلتس در مجموعه ای تحت عنوان آیلتس مجیک در شش جلد به رشته تحریر درآورده و جزء اولین اساتیدی بشمارمیرود که در حال برگزاری دوره های مکالمه آنلاین بهمراه دانشجویانی از کشورهای دانمارک، امارات، استرالیا و … می باشد.

علاوه بر تخصص و مهارت استاد ملازاده، علاقه مندی و حس تعهد ایشان نسبت به زبان آموزان باعث شده تا در سالهای اخیر به عنوان مدرس برتر در شرکتهای نفتی اعم از نفت خزر، نفت مناطق مرکزی، حفاری شمال و سایر شرکتها ازجمله معاونت و برنامه ریزی راهبردی ریاست جمهوری، ستاد اجرایی فرمان امام، شرکت مخابرات استان تهران و شرکتهای دارویی نظیر شرکت پخش البرز و … برگزیده گردد.

ضمناً ایشان تبحر و تجربه بالایی در تدریس و اجرای دوره های خاص انگلیسی (ESP) از جمله فنون مذاکره در تجارت، نامه نگاری تجاری، بازاریابی، حسابداری و … دارا می باشند.

استاد ملازاده با آموزش بیش از ۲۵۰۰ زبان آموز آیلتس از باتجربه ترین و موفق ترین اساتید در تدریس آیلتس بشمار میرود و با ارائه کاربردی ترین پکهای آموزشی و جزوات انحصاری مفتخر است تا به عزیزانی که قصد ارتقا دانش زبان خود را دارند مجموعه ای متفاوت و متنوع از کلاسهای آموزش زبان انگلیسی را با کیفیتی برتر و متدی کاربردی ارائه دهد.