ورود

24 دانشجو ثبت نام کرد

کلاس ۱۰۰۰ اصطلاح کاربردی انگلیسی

برگرفته از رایج ترین اصطلاحاتی است که در زبان انگلیسی وجود دارد که ما نیز همانند آنها را در زبان مادری استفاده میکنیم و بجای اینکه از جملات و توضیحات اضافی استفاده کنیم این اصطلاحات و عبارات را استفاده میکنیم چون هم بامعنی تر ، واقعی تر و کوتاه تر و دلنشین تر میباشند. با کمک این محصول زبان آموزان نکات کلیدی و اصطلاحات کاربردی در محاوره و مکالمه را فرا میگیرند تا بتوانند سریع تر ارتباط برقرار کنند و آنچه در ذهن خود دارند را به زبان بیاورند .لازم به ذکر است که زبان آموزان بسیاری بعد از خرید این محصول رضایت کامل داشته و از استاد آرین نویسنده این کتاب و طراح این دوره آموزشی، تشکر و قدردانی کرده به علاوه برای یادگیری بهتر این محصول آموزشی، اصطلاحات، ترجمه شده و همراه با عکسهای مرتبط میباشد که یادگیری را سهل و آسانتر میکند. محصول ۱۰۰۰ اصطلاح و عبارت کاربردی در زبان انگلیسی در موقعیت های مختلف همراه با عکسهای مرتبط برگرفته از روش آموزش از طریق عکس توسط استاد آرین تحصیلکرده استرالیا طراحی شده است، لازم به ذکر است که تمامی این اصطلاحات و عبارات در کلاسهای مختلف خصوصی با شاگردان مختلف کار شده و نقطه مشترک تمامی شاگردان حتی آنهایی که زبان را در حد خوبی بلد بودند و قبلا دوره آموزشی گذرانده بودند، ندانستن مطالب این محصول بوده. در حقیقت ضعف تمام شاگردان بوده و با یادگیری مطالب این دوره این ضعف پوشیده شده و پس از آن شاگردان با سطح علمی بالاتر و اعتماد به نفس بیشتری توانستند از پس مکالمات انگلیسی برآیند.
بیشتر از ۵۰۰۰ ساعت برای خلق این محصول وقت گذاشته شده و از پر فروش ترین محصولات میباشد
اصطلاحات نیمی از مکالمات میباشند و باعث میشود که شما روانتر و سریعتر مکالمه کنید. اگر اصطلاحات در جای خود استفاده شوند رنگ و بوی خاصی به کلام شما میدهد چرا که گفتار شما پر معنی و جذاب ترخواهند شد . مثلا هنگام تعارف کردن بجای eat بخورید از اصطلاح Help yourself please از خودتان پذیرایی کنید استفاده کنید و یا به جای اینکه بگید این کار و و بسپار به من give this job to me از اصطلاح leave it up to me استفاده کنید و یا به جای بنشین sit down بگویید have your seat please یعنی لطفا بفرمایید بنشینید.
جالب است که بدانید ۹۰ درصد اصطلاحات در زبان انگلیسی را ما، در زبان فارسی داریم اما با کمی تغییر در ساختار و نوع کلمات.
در یادگیری اصطلاحات گفتار شما زیباتر و روانتر میشود همچنین درک ذهنی شما از زبان انگلیسی کم کم مانند یک انگلیسی زبان میشود چون که اگر کسی اصطلاحات یک زبان را بتواند استفاده کند در حقیقت وارد آن زبان شده است و میتوانند بسیار سریع رابطه بگیرند و و تعامل ایجاد کند.
برای یادگیری اصطلاحات نیاز به گرامر خاصی نیست اما مهم تر از گرامر میباشند چرا که نقش بسیار مهمی را در مکالمه دارند . اصطلاحات و عبارات ، نقش کلیدی در مکالمات را دارند. کاربرد آن باعث میشود تا کیفیت مکالمات شما در حد بسیاری بالا رود و چون این اصطلاحات را افرادی که زبان دان و انگلیسی زبان هستند استفاده میکنند، شما نیز به جمع آنها میپیوندید و رفته رفته با دنیای واقعی زبان آشنا میشوید و همچنین درجه علمی شما را نشان میدهد مثلا در جلسه بجای اینکه وقت نداریم باید جلسه تمام شود بگوییم به دلیل ذیغ وقت مجبوریم جلسه را زودتر جمع کنیم مثال:
شما کدام جمله را پسند میکنید؟

We must finish meeting soon, we haven’t time.
Because of lack of time we have to sum up the meeting.

قطعا نظر شما هم با من یکی هست ، جمله دوم سطح علمی زبان شما را پشت ویترین قرار میدهد و کیفیت و قدرت کلام شما را بالاتر برده است و اشراف شما در مکالمه کاملا مشخص است.
در حقیقت چیزی که شما را در گفتار انگلیسی متمایز میکند تکنیکهای گفتاری میباشند که اصطلاحات قسمتی از تکنیکهای گفتاری میباشند و گرنه با حفظ کردن کلمات دیکشنری هر کسی میتوانست استاد زبان شود. بنابراین مهارت گفتار ، ایجاد تعامل و انتقال نظرات همه و همه را با یادگیری تکنیکهای گفتاری که اصطلاحات و عبارات کاربردی جزیی از آنها میباشند را میتوانید با خرید این محصول به آموخته های خود اضافه کنید .

این محصول برای چه کسانی مناسب میباشد؟

زبان آموزان در هر مقطعی که هستند میتوانند در این دوره شرکت کنند .اگر زبان آموز هستید، اگر دکتر و مهندس هستید، اگر بازرگان یا کارشناس بازرگانی هستید، حتی اگر لیسانس و فوق لیسانس زبان انگلیسی هستید مخصوصا افرادی که میخواهند انگلیسی را مانند انگلیسی زبانها حرف بزنند و در دنیای واقعی زبان (محیط خارج از کشور) باشند تا یاد بگیرند این دوره را به آنها پیشنهاد میکنم.

بدلیل آنکه در این محصول از مبتدی ترین تا مهم ترین اصطلاحات آموزش داده شده است و برای بالابردن کیفیت و زیبایی گفتار در مکالمه حتی به دانشجویان زبان در دانشگاه پیشنهاد میشود از این محصول بهره مند شوند. چراکه اصطلاحات در مکالمه، کلید طلایی قلمداد میشوند چون توسط آنها میتوانند مهارتهایی را برای اینکه، خوب صحبت کنید، خوب توضیح دهید ، خوب نظرات خود را بیان کنید، خوب روی مباحث مانور بدهید و خوب به پایان برسانید بدست بیاورید..
انتظارات پس از شرکت در این دوره

زبان آموزان میتوانند در بیش از ۱۰۰۰ موقعیت ایده و نظر خود را بیان کرده و مکالمه کنند چرا که این محصول اصطلاحات در موقعیت های مختلف را به ما آموزش میدهد.
زبان آموزان اصطلاحات واقعی و نه کلیشه ای در انگلیسی را فراگرفته و درک آنها از مکالمات مختلف انگلیسی با ساختارهای کاملا انگلیسی ارتقاء پیدا میکند.
با استفاده این اصطلاحات میتوانید تا حتی مانند انگلیسی زبانها صحبت کنید و وقتی زبان را مانند انگلیسی زبانها صحبت میکنید اعتماد به نفس شما به طرز چشمگیری بالا میرود که این امر باعث نبوغ شما نیز میشود.
شما آمادگی این را خواهید داشت تا در مورد بسیاری از مسایل و موضوعات در انگلیسی وارد بحث و گفتگو شوید
یک مترجم با مدرک کارشناسی به طور نرمال ۳ تا ۴ هزار کلمه میداند ، زبان آموزان پس از پایان این دوره میتوانند ۵۰۰۰ لغت را در ۱۰۰۰ اصطلاح و عبارت کابردی فراگیرند چونکه هر اصطلاح متشکل از ۴ الی ۵ کلمه میباشد که این محصول انقلابی در دایره لغات و کابرد اصطلاحات کاربردی برای زبان آموزان میباشد..
سلیس و روان بودن و همچنین اشراف داشتن به مکالمات در موضوعات مختلف توسط زبان آموزان از دیگر اهداف این دوره میباشند.
با آرزوی موفقیت برای عزیزان زبان دوست

برنامه درسی دوره

فصل اول: عبارات ۱ الی ۵۰۰
درس اول رایگان 00:30:00
درس دوم 00:25:00
درس سوم 00:25:00
درس چهارم 00:30:00
درس پنجم 00:32:00
فصل دوم: عبارات ۵۰۰ تا ۱۰۰۰
درس ششم 00:30:00
درس هفتم 00:28:00
درس هشتم 00:28:00
درس نهم 00:30:00

نقد و بررسی دوره

N.A

امتیاز دهنده
  • 1 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 4 ستاره0
  • 5 ستاره0

هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

مشترک خبرنامه شوید

با اشتراک در خبرنامه از جدیدترین کلاسها و تخفیفات با خبر شوید. | 1,068 عضو


درباره کلاورپد

کلاورپد یک آموزشگاه مجازی جهت ثبت نام در کلاس های آنلاین با کیفیت بسیار بالا می باشد. عضویت در کلاورپد رایگان می باشد و نام نویسی در کلاس ها با کمترین قیمت ممکن امکان پذیر است. کافیست کلاس مورد نظر خود را انتخاب نموده و در آن ثبت نام کنید و در هر موقع از شبانه روز از آن استفاده نمایید. تنها نیاز شما داشتن یک دستگاه کامپیوتر یا لپتاپ به علاوه یک خط اینترنت می باشد. حتما از درس های رایگان داخل هر کلاس دیدن نمایید و برای یادگیری چگونگی کار با قسمت های مختلف سایت از قسمت منوها گزینه راهنمای کلاورپد را انتخاب نمایید.

اوقات خوش و پرباری را در کلاورپد برای شما آرزومندیم.

تمامی حقوق محفوظ می باشد.

ورود

  • نام و نام خانوادگی (اجباری)
  • نام و نام خانوادگی
  • Register

عضویت

یک حساب کاربری بسازید
یک حساب کاربری بسازید Back to login/register