ورود

2 دانشجو ثبت نام کرد

کلاس آنلاین آموزش کنکوری زبان انگلیسی، یکی از بهترین و کامل ترین ویدیوهای آموزش زبان انگلیسی برای کنکور می باشد. این مجموعه همراه با نکات مهم و کلیدی که در اختیار شما قرار می دهد، شما را از خواندن کتب آموزشی بی نیاز می کند،و به شما کمک می کند که به راحتی بتوانید در کنکور از درس زبان انگلیسی، درصد بالایی را بدست آورید.

روش تدریس آموزش کنکوری زبان انگلیسی

کلاس آموزش کنکوری زبان انگلیسی با داشتن سرفصلی به نام “تقلب” به شما این امکان را می دهد که بدون ترجمه جمله و تنها با تشخیص یک کلمه در سریع ترین زمان ممکن به پاسخ صحیح دست یابید.این مجموعه ابتدا به توضیح و معرفی دروس می پردازد، بعد لغات مهم و پرکاربرد در زبان انگلیسی را خدمت شما عزیزان ارائه می دهد و سپس گرامر را به زبان ساده و قابل تفهیم در اختیارتان قرار می دهد.

این مجموعه تا حد امکان از آوردن مطالب بی اهمیت و بیهوده خودداری کرده است و سعی بر این داشته است، مطالبی که اغلب در کنکور مورد استفاده قرار می گیرد، را آموزش دهد.  مجموعه کاملی که هم اکنون در اختیار دارید، توسط زحمات بی دریغ “استاد محمد سهرابی” آماده شده است. از آنجاییکه ایشان زبان کنکور را ۱۰۰ درصد زده اند و چندین سال است که در زمینه کنکور تدریس می کنند و طراح تست نیز هستند، تمامی نکات ریز و درشت گفته شده است و چیزی از قلم نمانده است.

همین حالا در این کلاس ثبت نام نمایید و به سرعت دانش زبانی خود را به بالاترین حد ممکن برسانید.

برنامه درسی دوره

درس اول سال سوم رایگان 00:12:00
درس اول سال چهارم 00:19:00
گرامر درس ۲ و ۴ سال سوم و درس ۲ سال چهارم 00:15:00
واژگان سه درس 00:17:00
درس سوم سال سوم 00:06:00
درس سوم سال چهارم 00:15:00
درس چهارم سال چهارم 00:15:00
درس پنچم سال سوم 00:12:00
درس پنجم سال چهارم 00:07:00
درس ششم سال سوم 00:16:00
درس ششم سال چهارم 00:10:00
درس هفتم سال چهارم 00:08:00
درس هشتم سال چهارم 00:13:00

نقد و بررسی دوره

N.A

امتیاز دهنده
  • 1 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 4 ستاره0
  • 5 ستاره0

هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

مشترک خبرنامه شوید

با اشتراک در خبرنامه از جدیدترین کلاسها و تخفیفات با خبر شوید. | 1,068 عضو


درباره کلاورپد

کلاورپد یک آموزشگاه مجازی جهت ثبت نام در کلاس های آنلاین با کیفیت بسیار بالا می باشد. عضویت در کلاورپد رایگان می باشد و نام نویسی در کلاس ها با کمترین قیمت ممکن امکان پذیر است. کافیست کلاس مورد نظر خود را انتخاب نموده و در آن ثبت نام کنید و در هر موقع از شبانه روز از آن استفاده نمایید. تنها نیاز شما داشتن یک دستگاه کامپیوتر یا لپتاپ به علاوه یک خط اینترنت می باشد. حتما از درس های رایگان داخل هر کلاس دیدن نمایید و برای یادگیری چگونگی کار با قسمت های مختلف سایت از قسمت منوها گزینه راهنمای کلاورپد را انتخاب نمایید.

اوقات خوش و پرباری را در کلاورپد برای شما آرزومندیم.

تمامی حقوق محفوظ می باشد.

ورود

  • نام و نام خانوادگی (اجباری)
  • نام و نام خانوادگی
  • Register

عضویت

یک حساب کاربری بسازید
یک حساب کاربری بسازید Back to login/register