ورود

نحوه ثبت نام در کلاس ها چگونه است؟

لطفا به این صفحه وارد شده و در قسمت ویدیوها نحوه ثبت نام در کلاس ها را مشاهده فرمایید:

آموزش های ویدیویی

آیا میتوان کلاس ها را امتحان کرد و سپس پرداخت انجام شود؟

بله، برای هر کلاس یک یا چند درس به صلاحدید استاد بصورت رایگان در اختیار دانشجویان قرار میگیرد تا کار انتخاب در ثبت نام ساده تر شود. برای این منظور به صفحه اصلی کلاس مورد نظر وارد شوید و در قسمت پایین صفحه برنامه کلاسی را خواهید دید و در آن قسمت با کلیک بر روی کلاس های رایگان می توانید نمونه ای از کلاس را تماشا کنید.

آیا کلاس ها بصورت زنده برگزار می شوند؟

خیر، کلاس ها بصورت از پیش آماده شده می باشند و دانشجو میتواند در هر زمان و با استفاده از کامپیوتر، گوشی یا تبلت از برنامه ها استفاده نماید.

چه اینترنتی مناسب کلاس ها می باشد؟

برای کلاس های با محتوای پویا اینترنت ۲۵۶ یا ۵۱۲ کافی می باشد.

برای کلاس های با محتوای ویدیویی حداقل اینترنت ۵۱۲ و یا ۱ مگابیت توصیه می شود.

محتوای کلاس برای من نمایش داده نمی شود!

شاید مشکل از یک برنامه دانلود منجر باشد. لطفا اگر دانلود منجر مثل IDM روی سیستم خود دارید آنرا غیر فعال نمایید.

تصویر محتویات را می بینم ولی صدا را نمی شنوم!

اگر برنامه مدیریت دانلود به مانند IDM بر روی کامپیوتر شما نصب می باشد و بصورت دانلود اتوماتیک تنظیم شده باشد، بر روی پخش محتویات تاثیر می گذارد. پس پیش از شروع کلاس خود از برنامه های مدیریت دانلود خارج شوید.

آیا از طریق گوشی یا تبلت کلاس قابل پخش میباشد؟

بله کلاس های مارکت آموزش آنلاین کلاورپد با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های موجود ساخته میشوند و زبان آموزان به راحتی و با هر دستگاهی (کامپیوتر، تبلت یا گوشی موبایل) میتوانند در کلاس شرکت کنند.

به منظور ارتباط با تیم کلاورپد می توانید از فرم زیر استفاده نمایید. لطفا در نوشتن آدرس ایمیل دقت فرمایید. اگر در کمتر از ۲۴ ساعت پاسخی دریافت نکردید، لطفا حتما پوشه اسپم را چک نموده و یا دوباره پیام خود را مطرح نمایید.

مشترک خبرنامه شوید

با اشتراک در خبرنامه از جدیدترین کلاسها و تخفیفات با خبر شوید. | 1,073 عضو


درباره کلاورپد

کلاورپد یک آموزشگاه مجازی جهت ثبت نام در کلاس های آنلاین با کیفیت بسیار بالا می باشد. عضویت در کلاورپد رایگان می باشد و نام نویسی در کلاس ها با کمترین قیمت ممکن امکان پذیر است. کافیست کلاس مورد نظر خود را انتخاب نموده و در آن ثبت نام کنید و در هر موقع از شبانه روز از آن استفاده نمایید. تنها نیاز شما داشتن یک دستگاه کامپیوتر یا لپتاپ به علاوه یک خط اینترنت می باشد. حتما از درس های رایگان داخل هر کلاس دیدن نمایید و برای یادگیری چگونگی کار با قسمت های مختلف سایت از قسمت منوها گزینه راهنمای کلاورپد را انتخاب نمایید.

اوقات خوش و پرباری را در کلاورپد برای شما آرزومندیم.

تمامی حقوق محفوظ می باشد.

ورود

  • نام و نام خانوادگی (اجباری)
  • نام و نام خانوادگی
  • Register

عضویت

یک حساب کاربری بسازید
یک حساب کاربری بسازید Back to login/register